Top posting users this month

Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 10 uživatelů dne 17th December 2017, 01:24

Himmelsdorf

Goto down

Himmelsdorf

Příspěvek pro athenas za 1st September 2016, 11:44

Nazdar tankisti.
Predstavíme si dnes základnú taktiku na mape_

HIMMELSDORF

[You must be registered and logged in to see this image.]

Himmelsdorf je ďalšou mestskou mapou vo WoTB a ako jedna mála sa dnes  nemusí hrať spôsobom "Všetci spolu".
Samozrejme, treba sa hneď na začiatku pozrieť na zloženie súperovho tímu, porovnať s tým svojim a zvoliť vhodnú taktiku.
Ak je tím tvorený prevažne z HT a TD, bude pre nich asi najčastejšou voľbou "Ulička smrti". Sú to vlastne dve ulice v pravej časti mapy lemované budovami resp, svahom. Bitky odohrávajúce sa tam sú pretlačovaním, kde môžete využiť jednak budovy na sidescrap, niekoľko násypov na schovávanie vane a hranie cez vežu, uhlovanie apd. Skrátka všetky techniky hrania s heavynami. V uličke označenej bielymi šípkami vám vedia vypomôcť aj TD-čka, bohužiaľ neostávajú dlho nespotnuté, takže je ľahké ich penetrovať.
V uličke bližšie k základni ( farebné šípky), si treba dávať pozor na výpady z boku od MT či LT.
Stred mesta je na priami stret protivníkov asi najmenej vhodné miesto. Je to veľké námestie kde sa nie je za čím kryť. Ostrelovať vás môžu z vyvýšených kamper postov, alebo spoza všetkých tých budov ktoré ten priestor lemujú. Vhodné len na výpady z boku v situácii kedy máte prehľad o všetkých tankoch súpera. Ako na iných mapách, NEOBSADZUJTE základňu.
Ak je tím zložený prevažne z MT a LT, stret sa odohráva prevažne na kolajách. Tu sa na nejakú taktiku spoliehať nedá. Je to len o vašich schopnostiach a zručnostiach. Je tu milión prekážok za ktoré sa môžete kryť a ktoré môžete obchádzať. Samozrejme je dobré ak vám tam vaše HT a TD pomôžu a prídu za vami. Súper je už vtedy trochu "nahitovaný" a pre také KV-1S je to potom len o jednej rane.

Taktika hrania s HT_

[You must be registered and logged in to see this link.]

athenas

Poèet pøíspìvkù : 247
Join date : 14. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru