Tanková fronta fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Top posting users this month
No user

Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 17 uživatelů dne 11th October 2023, 21:27

Základné nastavenia a rady do hry

3 posters

Goto down

Základné nastavenia a rady do hry Empty Základné nastavenia a rady do hry

Příspěvek pro ospred 27th February 2017, 10:46

Nastavenia

Ak hráte na mobile, alebo tablete, tak v menu NASTAVENIA - DALSI si zapnite funkciu STEJNÍ REŽIM OVLÁDÁNÍ. Budete hrať len s hráčmi čo hrajú na rovnakom zariadení. PC hráči majú voči vám výhodu.

Nastavenie "Spotrební doplnky"
Všeobecne platí si vybrať VÝCEÚČELOVÝ BALÍČEK OBNOVY, SADA NÁŘADÍ a ADRENALÍN, prípadne lekárničku. Záleží od tipu tanku.

Nastavenie "Zásoby"
Názov položiek zásob sa mení podľa národnosti, za ktorú hrajete, ale platí, že sa oplácajú kúpiť až od lv. 5. Určite sa oplatí kúpiť nástroj +10% mistrovství posádky, v prípade pomalého tanku aj +10% k výkonu motoru a 10%rýchlosti rotace veže.
Ochranná sada je užitočná ale znižuje zárobok.

Nastavenie munície je písané v inom článku.

Nastavenie "Vybavení"
Do tier 5: Vylešená ventilace, skládaná optika a na TD maskovací síť, ostatné podla vašej preferencie.
Nad tier 5 pre Medium tanky, heavy tanky : Vylepšená ventilace, pohon dela a hydraulický nabiják.
Pre light, prípadne ak sa zameriavate na spotovanie namiesto vylepšený pohon dela radšej skládaná optika.
V prípade TD zasa maskovací síť. Vylepšená ventilácia a hydraulický nabiják zostávajú.

Toto je zjednodušený návod, hodne záleží aj od tipu tanku a celkovo od vášho herného štýlu.


Všeobecne platí, že keď niekto v hre napíše do chatu smer (napr: left, v levo, alebo šipky) je dobré ho počúvnuť, pravdepodobne vie čo robí.

Keď prehráte po sebe viac ako 5 hier, odporúča sa zmeniť Tier. MM hry je nastavený tak, že keď pokračujete na rovnakom tier tak vás hodí do horšej skupiny hráčov.

SIDESRAP výukové video :

UHLOVANIE výukové vydeo :

Výborné youtube kanály, odporúčam pozrieť hlavne recenzie tankov, mapy a situácie : Arathorrn Beggin's , Fifíček100CZ , Peter Masarik

Ak Vám čokoľvek nebude jasné, kludne sa na mňa, alebo kohokoľvek s vedenia obrátte.
ospred
ospred

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 25. 01. 17
Age : 38
Location : Austria

Návrat nahoru Goto down

Základné nastavenia a rady do hry Empty Re: Základné nastavenia a rady do hry

Příspěvek pro athenas 27th February 2017, 18:01

K tým lightom. Pozrite si videá elitných YouTube-rov. Či už prefláknutého Bushku, BepTTiLyKa, Annon, Sk8xtrm alebo unkindest...všetci vozia na lightoch bino.

athenas

Poèet pøíspìvkù : 247
Join date : 14. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Základné nastavenia a rady do hry Empty Re: Základné nastavenia a rady do hry

Příspěvek pro arathorrn 27th February 2017, 18:05

Já ti nevím, bino se zapíná při stojícím tanku. Nechci to rozporovat jen mi to přijde zvláštní. Já bych si na light bino nedal jen z tohoto důvodu. Je to zvláštní.
arathorrn
arathorrn
Admin

Poèet pøíspìvkù : 553
Join date : 13. 06. 16
Age : 43
Location : Okolí Brna

https://tankovafronta.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Základné nastavenia a rady do hry Empty Re: Základné nastavenia a rady do hry

Příspěvek pro athenas 27th February 2017, 18:11

Ja lighty nejazdím, ale mám ho na Cromwellovi. Používam ho ako očí tímu. Typicky na Kaňone, rýchlo na stred mapy (nad základňou) zastaviť do krovia a spotujem. Funguje to náramne a nebudem to už meniť.

Jeden príklad za všetky_


athenas

Poèet pøíspìvkù : 247
Join date : 14. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Základné nastavenia a rady do hry Empty Re: Základné nastavenia a rady do hry

Příspěvek pro arathorrn 27th February 2017, 18:20

Fakt to funguje? Já jsem to zkoušel na dragonovi a nějak mi to nepřišlo. To je samozřejmě můj osobní pocit. Taky mám různé preference, které nejsou obvyklé a fungují. Jak jsem psal, nechci to rozporovat, věřím, že ti to funguje, můj pocit je jiný. Možná je to způsobeno herním stylem, já hraju hodně na tělo, takže to bude tím.
arathorrn
arathorrn
Admin

Poèet pøíspìvkù : 553
Join date : 13. 06. 16
Age : 43
Location : Okolí Brna

https://tankovafronta.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Základné nastavenia a rady do hry Empty Re: Základné nastavenia a rady do hry

Příspěvek pro athenas 27th February 2017, 18:48

Ono je to možno aj tým že lighty málokto hrá ako lighty.
Poväčšinou idú na medkársku pozíciu a tam to hrajú na peek a boom proti medkám, prípadne heavy. Vtedy je samozrejme bino na dve veci.
Ozajstnou úlohou lightov je nájsť súpera bez toho aby sa odhalili, a až potom sa zapojiť do boja. Najčastejšie napadnutím izolovaného TD alebo Heavy.

Edit: ono sa to samozrejme líši podľa mapy a situácie. Typicky na Doloch skrátka musia na kopec, či už ich spotnú alebo nie. Ale Kaňon, Fatamorgána, Prieplav, Yamato, Ropné pole či Oáza, sú pre ne ideálne.


Naposledy upravil athenas dne 27th February 2017, 18:52, celkově upraveno 1 krát

athenas

Poèet pøíspìvkù : 247
Join date : 14. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Základné nastavenia a rady do hry Empty Re: Základné nastavenia a rady do hry

Příspěvek pro arathorrn 27th February 2017, 18:50

Přesně, já to hraju spíš jako medko. Máš pravdu, proto mi to bino nefachčí.
arathorrn
arathorrn
Admin

Poèet pøíspìvkù : 553
Join date : 13. 06. 16
Age : 43
Location : Okolí Brna

https://tankovafronta.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Základné nastavenia a rady do hry Empty Re: Základné nastavenia a rady do hry

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru