Top posting users this month

Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 10 uživatelů dne 17th December 2017, 01:24

Ropné pole/Black Goldvile

Goto down

Ropné pole/Black Goldvile

Příspěvek pro athenas za 23rd August 2016, 14:31

Ďalšou mapou na ktorej si predstavíme základnú taktiku je_

ROPNÉ POLE/ BLACK GOLDVILE

[You must be registered and logged in to see this image.]


Táto mapa má s mapou Doly jedno spoločné. Aj tu by všetci mali ísť hore, smerom k "jaskyni". Zo spawnu A doprava, zo spawnu B doľava. Preto ak na začiatku niekto zavelí "Caves All", viete čo máte robiť. Na miesto označené šipkami, či prípadne priamo do jaskyne by mali vyraziť spottovať LT a MT a začať palbu. Je dôležité obsadiť celú plochu jaskyne. Získate tak nielen výškovú prevahu ale aj možnosť krytia ktorú tanky ktoré sa tam ešte len šplhajú nemajú. Nenadarmo býva priamo tento priestor pod jaskyňou najväčším pohrebiskom tankov.
Môžete si myslieť že s ťažkými HT či TD je lepšie a rýchlejšie ísť medzi budovy okolo základne, to je však veľká chyba. Ako už bolo uvedené, pre každý boj je výhodné získať výškovú prevahu. Naviac - ako ukazujú zelené šípky -  ak nepriateľ ide medzi budovy, vy máte bezpočet palpostov odkiaľ na nepriateľa vidíte. Samozrejme z bonusom že ho šikovným hraním viete dostať do krížovej palby kde sa musí kryť a manévrovať na malom priestore. 

Priložené video názorne ukazuje že ak nemá hráč s tankom ako je Tortoise, či E100 problém stúpať do kopca, nemali by ste ho mať ani vy!

[You must be registered and logged in to see this link.]

athenas

Poèet pøíspìvkù : 247
Join date : 14. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Re: Ropné pole/Black Goldvile

Příspěvek pro Anonymní za 24th August 2016, 09:18

Krásne. Ja vhodím s heavy hore, s TD tiež a s medkami väčšinou. S medkami (občas) a LT vhofím k tým trom kamienkom v strede pod jaskynkami a ako krásne sa dá spotovať... Navyše je tam krytir, takže sa mi tam bojuje veeľmi dobre.. Do mesta skoro nikdy nechodím.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: Ropné pole/Black Goldvile

Příspěvek pro arathorrn za 24th August 2016, 13:06

Popravdě řečeno, když vidím, že nepřítel má více heavy (já mám taky) jedu do města. Skvělá pozice je úplně v rohu mapy u skal. Odsud je problém mě vyšťourat a já můžu efektivně kontrolovat obě přístupové cesty. Ovšem záleží na tom, jsem li v četě a jaké je složení mého týmu. Jinak samozřejmě platí výše uvedené.
avatar
arathorrn
Admin

Poèet pøíspìvkù : 553
Join date : 13. 06. 16
Age : 38
Location : Okolí Brna

http://tankovafronta.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Ropné pole/Black Goldvile

Příspěvek pro athenas za 24th August 2016, 13:39

No napríklad ak má nepriateľ viac heavy - a je jedno čí sám idem s HT alebo MT, do mesta nechodím vôbec. Vtedy je veľká pravdepodobnosť že nás tam jednoducho pretlačia palebnou silou. Na druhej strane, ako dokládá toto_

[You must be registered and logged in to see this image.]

_ to že sme nešli do mesta nám nepomohlo. Z môjho pohľadu bola kameňom úrazu súperova KV-3 (na vzdialenosť kedy ostávam nespotnutý s mojim kanónom nejde prestreliť) a to, že (pri všetkej úcte ku všetkým ktorý hrajú s Black Prince) sme my nemali klasickú heavynu - Tigra či T29.

athenas

Poèet pøíspìvkù : 247
Join date : 14. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Re: Ropné pole/Black Goldvile

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru