Top posting users this month

Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 10 uživatelů dne 17th December 2017, 01:24

Middleburg

Goto down

Middleburg

Příspěvek pro athenas za 24th August 2016, 17:36

Nazdar tankisti.
Dnes si predstavíme taktiku na mape_

MIDDLEBURG

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mapa Middleburg je jednou z mestských máp. Na tejto mape si však musíte dávať pozor zo začiatku na zloženie tímu. Je na vašom uvážení ako vyhodnotíte situáciu a ktorým smerom sa vydáte. Ak je pomer HT/TD a LT/MT vyvážený v oboch tímoch a v tom vašom  máte rýchlejšie HT (KV-1S, IS) uvážil by som podporu LT a MT na pahorku. V tom prípade by LT a MT mali zaujať pozície - šípky, a naspotiť prípadne sa prestrelovať s nepriateľom. Je vcelku bežné že sa to pokúsia MT a LT rush-núť, avšak to by som odporúčal len v prípade že sa ani po príblížení HT žiaden nepriateľ nespotne. Ak sa žiaden nepriateľ na pahorku neukáže, znamená že sú všetci v meste. V tom prípade by sa LT a MT mali okamžite pokúsiť nepriateľa flank-núť. HT a TD v tom momente zaujímajú pozície na osteľovanie mesta zvrchu. ( Ak máte v tíme extrémne pomalé TD, niekto by mal zvrchu kryť jeho postup). Tieto pozície sú ako stvorené pre tanky typu T29. Celkovo sa dá povedať že hranie na pahorku má skôr výhody v rozmanitejšom využití techník boja. Viete tu využiť Hulldown, Sidescrap, uhlovanie, rýchle výpady.

Ak je váš a tím zložený prevážne z HT a TD, nemá zmysel pomaly stúpať do kopca. Pokúste sa urýchlene zaujať pozície v meste vhodné na sidescrap. V tom prípade by vaše LT a MT mali nachvíľu zaujať pozíciu skautov a zisťiť či sa nepriateľ nesnaží obísť vás po pahorku, alebo sa pokúsiť obísť nepriateľa v meste. Hranie v meste je celkovo statickejšie a bude vyhovovať skôr hráčom zameraným na obranné taktiky a pozičný boj.

V tomto druhom prípade je úloha LT a MT nesmierne dôležitá. Musia byť nielen očami tímu, ale aj ochrancami najmä TD-čiek v meste.


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

athenas

Poèet pøíspìvkù : 247
Join date : 14. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Re: Middleburg

Příspěvek pro scotom za 24th August 2016, 17:58

Výborně rozvedená taktika,jen bych doplnil,že pokud je soupeř ve městě a vy na kopci,je opravdu správné aby LT/MT flanknuli protivníky a ostatní odstřelovali z okraje kopce.Ale je potřeba je vylákat na okraj města,nebo mezi budovy tak,aby na ně bylo z kopce vidět.Vyplácí se,aby nějaký rychlý stroj najel k okraji města,nechal se spotnout a stáhl se.Soupeř automaticky vyjíždí na "lov".Pokud soupeř obsazuje základnu,je nesmysl bezhlavě tam vjet a pokoušet se o decap.Je lepší vykukovat od kostela a střílet na stroje v základně.
avatar
scotom
Admin

Poèet pøíspìvkù : 391
Join date : 13. 06. 16
Age : 41
Location : Dvůr Králové nad Labem

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru