Tanková fronta fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Top posting users this month
No user

Kdo je přítomen
Celkem je zde přítomen 1 uživatel : 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 Anonymní

nikdo není přítomen

Nejvíce zde bylo současně přítomno 17 uživatelů dne 11th October 2023, 21:27

Stratený chrám/Lost Temple

Goto down

Stratený chrám/Lost Temple Empty Stratený chrám/Lost Temple

Příspěvek pro athenas 25th August 2016, 09:38

Nazdar tankisti.
Predstavíme sa základnú taktiku na mape_


                                      STRATENÝ CHRÁM/ LOST TEMPLE

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na tejto mape ako aj na väčšine ostatných musíte sledovať zloženie tímu protivníka, porovnať ho so svojim a prispôsobiť tomu taktiku.
Hlavne na nižších tieroch - povedzme do Tier V. - nikoho nepresvedčíte aby šiel medzi domy (chrámový komplex), ak máte v tíme väčšinu LT a MT. V tom prípade samozrejme zamierte medzi tie malé kopčeky ktoré sú pod chrámom. Je ale nevyhnutné aby HT a TD šli s vami. Či už skratkou priamo pod chrámom, viz.video, alebo priamo za vami poskytujúc palebnú podporu. Určite nie hore k pagode! Ak sa tam vyberie nepriateľ s celým svojim tímom, HT a TD tobôž budú za jednohubku ktorá si často ani nevystrelí.
Môže sa vám tá taktika protiviť, nakoniec boj množstva tankov medzi tými kopčekami a mostami pod chrámom býva strašne neprehľadný - ja osobne to tam vôbec nemám rád, držte sa však spolu. Je dôležité ostať spolu - nakoniec je to asi nejlepšia taktika na všetkých mapách, s veľkou pravdepodobnosťou sa totiž nepriateľ rozdelí a vy tak získate početnú výhodou.
Ak je váš tím zložený prevažne z HT a TD, ponáhľajte sa s MT a LT hore a zaujmite pozície pod pagodou - opäť viz. video. Ja to strategická pozícia z ktorej viete aj s malým tankom narobiť obrovské škody. Zvážil by som možno pozíciu jedného LT krytého niekde okolo základne, aby prípadne naspotil flank nepriateľského tímu.
Využívajte doporučené pozície na sidescrap a využite hulldown ktorý vám poskytuje základňa pagody.
Zmienil by som ešte pozíciu na mape označenú červeným x. Je to mimoriadne výhodná pozícia pre TD pokiaľ sa boj odohráva v bezprostrednom okolí pagody. Častokrát nie je TD ani spotnuté, a má výborný výhľad. Jednu bitku nám to TD vyhralo s 5 killmi.

[You must be registered and logged in to see this link.]

athenas

Poèet pøíspìvkù : 247
Join date : 14. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru